Vzdělání

Vzdělání aneb co jsem se kde opravdu naučila

 

2002 – 2008 – ČZU Praha – Provozně – ekonomická fakulta.  Studijní léta mám spojena spíše s cestováním. Mohu s čistým svědomým říci, že cestování po světě mi dalo více než celé studium. Bohužel jsem si nevybrala vysokou školu srdcem.

2013 – Mukesh Kothari –200 hr TT – nevěnovala jsem se józe zas tak dlouho, ale když se v Praze objevil učitel z Indie, neváhala jsem a skočila rovnou do kurzu pro učitele. Když už jsem se chtěla něco dozvědět, chtěla jsem se učit od někoho, kdo vyrůstal v prostředí, kde je jóga něco naprosto přirozeného. Proto byl tento kurz mým prvním skělým náhledem do jógového světa.

2014 – Ajurvédská Univerzita Praha  (1. ročník) – přestože jsem ukončila pouze první ročník školy, ajurvédská typologie mi velmi pomohla v poznání sebe sama a uvědomnění si, že pro každého z nás je vhodné něco úplně jiného. Ať už se to týká stravy, cvičení jógy nebo každodenní rutiny.

2016 – Athmareka Green Yoga India  –  200 hr TT – V Indii jsem se naučila mnoho nového co se týče jógy, avšak největším poznáním pro mě bylo, jaké to je cítit opravdový vnitřní klid a důvěru.  Díky tomu jsem si uvědomila, co mám vlastně doma hledat a také že už nemusím pro klid jezdit nikam daleko. Protože našim úkolem je najít tento klid kdekoliv na světě a především doma.

2017 – Magdalena Vokáčová – Koučink jako umění – Propojení mysli a těla. Uvědomění si, že každý clověk je něčím vyjímečný, nadaný a krásný. Přestože on sám o tom ani neví.